Preview PL 2017/2018: Chelsea - Burnley

V rámci prvého kola Premier League privíta Chelsea, ako obhajca majstrovského titulu doma na Stamford Bridge Burnley.

Hoci sezóna 2016/2017 priniesla viacero pozitív, len z minulosti sa žiť nedá. V západnom Londýne aj naďalej ostáva taliansky tréner Antonio Conte a ten musí mať na pamäti, ako skončili poslední dvaja manažéri majstrovských tímov. Mourinho aj Ranieri boli odvolaní. The Blues nevyšiel ani Community Shield proti Arsenalu, ale proti Burnley, aj bez zraneného Hazarda nechcú pripustiť žiadne prekvapenie.

Antonio Conte:

"Sami dobre viete, aká náročná je vždy obhajoba a samozrejme chceme byť úspešní aj v Lige majstrov. Tak či onak, ja osobne sa na nový ročník už teraz veľmi teším."

Clarets si uchránili príslušnosť v Premier League a rovnaké ciele budú mať aj v tejto sezóne. Sean Dyche našiel vhodné posily zo Swansea prišiel Jack Cork, zo Stoke zas skúsený John Walters, prišli však o Michaela Keana a na poslednú chvíľu odchádza aj Andre Gray do konkurenčného Watfordu, takže sme zvedaví, čo predvedie nepoddajný celok vedený svojráznym manažérom.

Chelsea
Hazard, Pedro, Bakayoko, Moses

Burnley
-

ČO: Premier League - 1. kolo
KTO: Chelsea - Burnley
KDE: Stamford Bridge
KEDY: Sobota, 12.08.2017, 16:00 hod.
ROZHODCA: C. Pawson
TV: DIGI Sport 1

Tip redakcie: Chelsea 2-0 Burnley

Nezabudnite na našu tipovačku, v ktorej je možné vyhrať lístky na Chelsea!

Aj Vy môžete splniť futbalový sen sebe a svojim najbližším. Cestovná kancelária Futbalový sen, s.r.o. ponúka komplexné zájazdy na všetky zápasy Chelsea v sezóne 2017/2018. V cene každého domáceho zájazdu sú zahrnuté All inclusive služby: obojsmerná letenka, vstupenka na zápas, hotel s raňajkami, obojsmerný transport z letiska, lístok na metro, elektronický itinerár, cestovné poistenie a v prípade minimálneho počtu 8 cestujúcich aj sprievodca. Vyberte si svoj obľúbený zájazd a my všetko vybavíme za Vás. Kontaktujte nás online na www.futbalovysen.sk alebo na tel. čísle 0948 118 817.