Luis Enrique je spájaný s Chelsea

Bývalý tréner Barcelony Luis Enrique je silne spájaný s príchodom na Stamford Bridge, ale neočakáva sa, že bude mať záujem, aspoň do leta.

Väčšina futbalových odborníkov očakáva, že Antonio Conte bude najneskôr v lete vyhodený, ale Luis Enrique momentálne nemá záujem o nové zamestnanie, nový klub si bude hľadať až od novej sezóny. Pozícia Conteho sa zhoršila potom, čo Chelsea prehrala 4-1 proti Watfordu.

Výsledok bol o to horší, že bol hneď po domácej prehre 0-3 proti Bournemouthu. Bývalý tríner Barcelony Luis Enrique bol spájaný s možnosťou príchodu na Stamford Bridge.

Napriek nedávnym zlým výsledkom dostali hráči Chelsea tri dni voľna, pretože doteraz boli týždenne nepretržite viac ako dva mesiace v zápasovom kolotoči.

Chelsea taktiež sleduje situáciu okolo Massimiliana Allegriho z Juventusu, Maurizia Sarriho z Neapola a Leonarda Jardima z Monaka.

Conte vyzval klub, aby ho verejne podporil potom, čo sa ukázalo, že je v rozpore s Romanom Abramovichom a vedením Chelsea. Naznačil však, že je nespokojný s prestupovou politikou klubu. The Blues v zimnom prestupovom období získali Girouda, Emersona a Barkleyho.