Hráčska odozva: Zaslúžili sme si viac

Hráčske duo Gary Cahill a Eden Hazard reagovalo na náš posledný zápas skupinovej fázy Ligy Majstrov, v ktorom sme remizovali 1-1 s Atleticom a španielsky klub sa tak musel rozlúčiť s prestížnou klubovou súťažou.

Vedenia na Stamford Bridge sa ujal tím Diega Simeoneho po góle Saula Nigueza, no aj vďaka Edenovi Hazardovi si vlastný gól strelil Stefan Savic, tímy si rozdelili zhodne po jednom bode a Chelsea nakoniec postúpila zo skupiny C len z druhého miesta.

Cahilla po zápase trápilo, že sme zápas nedotiahli do víťazného konca, čo by nám zaistilo postup z prvého miesta.

"Mal som pocit, že v druhom polčase sme si viac než zaslúžili vyhrať a vytvorili sme si skvelé príležitosti," povedal kapitán Chelsea.

"Sme spokojní s výkonom a sám seba sa pýtam ako je možné, že sme to nakoniec nevyhrali? Tak či tak, dorovnať skóre a remizovať je okay, ale ako hovorím, mali sme vyhrať."

"Výkon bol celkovo veľmi dobrý. Stretli sa dva skvelé tímy a oba si šli pre výhru. Mal som pocit, že ich brankár bol fantastický, obzvlášť vtedy, keď dostal strelu do tváre. Ako to dokázal, netuším. Bol to jeden z tých dní, ktorý im získal bod."

Eden Hazard pokračuje v skvelej forme a má najväčšiu zásluhu na "našom" vyrovnávajúcom góle. Belgičan sa priklonil ku Cahillovi a tiež chválil brankára Jana Oblaka.

"Mali sme dostatok šancí, no jediným problémom bol ich skvelý brankár," povedal. "Mali sme streliť viac gólov, vyhrať zápas a umiestniť sa na prvom mieste, no skončilo to remízou."

"Bola to však dobrá remíza, pretože Atletico hralo výborne, je to silný tím, takže sme šťastní."

Žrebovanie dvojíc v osemfinále sa uskutoční v pondelok a Hazard záverom dodáva, že sú schopní zdolať hocijaký tím.

"Nie je to problém, sme Chelsea, top tím," prehlásil sebavedomo. "Môžeme sa postaviť hocikomu. Vieme, že PSG a Barcelona sú veľmi dobré tímy, ale my sme Chelsea, takže musíme byť pripravení na všetko."