Morata by sa nebránil návratu do Realu Madrid

Len chvíľu potom, čo Hazard prezradil svoj sen zahrať si pod Zidanom, sa objavilo vyjadrenie Alvara Moratu, ktorý tvrdí, že by sa nebránil návratu do Realu Madrid. 

25-ročný útočník prestupoval v lete na Stamford Bridge z Realu Madrid za 70 miliónov libier a momentálne je so Španielskom na reprezentačnom zraze, kde sa pripravuje na priateľské zápasy proti Kostarike a Rusku.

V najnovšom rozhovore hráč Chelsea prezradil, že z Realu v skutočnosti nechcel odísť, no túžil po väčšej hernej vyťaženosti.

"Samozrejme, že by som sa vrátil do Realu Madrid, ale je to komplikované," povedal Morata pre španielsku rádiostanicu Cadena Ser.

"Povedal som trénerovi, že chcem hrávať viac. To, že som chcel odísť je bláznovstvo. Cítil som sa v Madride ako dôležitý hráč, ale chcel som hrať vo vyraďovacích fázach Ligy Majstrov."

"Nikdy som o Madride nepovedal zlé slovo a ani nepoviem. Vždy im budem priať to najlepšie. Som fanúšikom Madridu, ale hráčom Chelsea."

Morata bol nedávno donútený, aby objasnil jeho nespokojnosť s pobytom v Anglicku, najmä čo sa týka počasia a rušného hlavného mesta, teraz však tvrdí, že sa situácia zlepšila.

"Na Londýn sme si zvykli. Po príchode som na to veľmi nechcel myslieť. Zo začiatku to vôbec nenaplnilo moje očakávania, moja manželka mi však veľmi pomohla."

"Predtým, keď som sa cítil stratený, tak som bol uzavretý do seba. Teraz to beriem inak. Mám pokojnejší život. Sú tu väčšie zápchy ako v Madride. Chýba mi počasie, ale slnko vychádza, aj keby to malo byť len na polhodinu."