Hazard: Hrať pod Zidanom by bol sen

Eden Hazard v rozhovore priznal, že voči súčasnému trénerovi Realu Madrid Zinedinovi Zidanovi prechováva veľký rešpekt a bol to by pre neho sen, ak by v budúcnosti hral pod jeho taktovkou.

Ofenzívny hráč Chelsea bol v minulosti niekoľkokrát spájaný s možným odchodom do Realu Madrid a v poslednom rozhovore Belgičan prezradil, že Zidane je jeden z jeho idolov. Bývalý hráč Lille tiež priznal, že by si opäť rád vyskúšal prácu pod Josem Mourinhom.

Pre belgickú televíziu RTL Hazard povedal: "Každý vie o mojom rešpekte, ktorý voči Zidanovi mám, či už ako voči hráčovi alebo manažérovi. Bol môj idol."

"Neviem povedať, akým smerom sa uberie moja kariéra. Avšak, hrať pod Zidanom by bol určite sen. Užívam si život v Chelsea. Stále mám s nimi čo vyhrávať. Sústredím sa na Chelsea."

"Samozrejme [že by opäť pracoval pod Josem Mourinhom]. Taktiež rád hrávam proti nemu. Ak by sme v budúcnosti spolu pracovali, bol by som potešený."

Mourinho bol vyhodený z Chelsea po druhýkrát v jeho kariére v roku 2015 a Hazard priznal, že toto obdobie bolo jedno z najhorších v jeho kariére.

"Bolo ich niekoľko [zlých období]," povedal. "Vystriedali sme niekoľko manažérov v krátkom čase, čo nie je dobré."

"Mourinho bol vyhodený rok potom, čo vyhral ligu. Čo sa týka výberu, vedel by som o dobrých aj zlých momentoch. Nebolo to vždy skvelé."

"Bolo ich zopár [lepších momentov]. Double s Lille bolo výnimočné. Nevravím, že vyhrať s Chelsea je jednoduché, ale je to veľký klub, takže sme na to viac zvyknutí. V Lille sme na to neboli zvyknutí - vyhrali sme Francúzsky pohár a Ligue 1. To ostane v pamätiach fanúšikov ešte dlho."