Chlapci odvedľa: Pedro

Séria, v ktorej hráči hovoria o svojich spolusediacich v šatniach Cobhamu, pokračuje Pedrom - ten má po svojom boku dvoch španielskych kolegov Cesca Fabregasa a Alvara Moratu.

Takže Pedro, kto býva obvykle ráno na tréningu ako prvý?

Cesc je pravdepodobne prvý, ale Alvaro chodí tiež pomerne skoro, naraňajkujú sa a potom sa pred začiatkom tréningu všetci trochu porozprávame.

Povedz nám niečo, čo o nich dvoch nevieme...

Sú to veľmi odlišní ľudia. Alvaro je pomerne hanblivý, ale vo vnútri kabíny je veľmi vtipný. Cesc je taktiež vtipný a povahovo skvelý človek. Je tu už dlhšie a preto mi veľmi pomáhal. Teraz rovnako pomáha Alvarovi a vďaka tomu sme sa ľahšie adaptovali. Poznal som ich už dlho. Sú to fantastickí chlapci a hráči.

Robia si zábery zo šatne a uverejňujú to potom na sociálne siete?

Nie veľmi, ale v určitých momentoch si zvyknú urobiť fotku a dať ju na Instagram alebo na Facebook, obvykle to robí jeden z nás. Nerobia to celý čas.

Kto trávi najviac času pred zrkadlom?

Pravdepodobne Cesc (smiech), rád si robí svoje vlasy. Alvaro však tiež. Obaja sú dobre vyzerajúci chlapi a radi trávia istý čas pred zrkadlom.

Obľúbená téma na konverzáciu?

Veľa rôznych vecí, ale je to hlavne futbal, naše rodiny a miesta v Londýne. Hovoríme o tom, aké reštaurácie sa oplatí navštíviť a podobne, bežná komunikácia.

Jedna vec, ktorú by si zmenil?

To je ťažká otázka. Obaja sú dobrí priatelia a skvelí ľudia, takže by som zrejme na nich nič nemenil.

Urobilo na mňa dojem, keď...

Čo sa týka futbalu, tak sú obaja skutoční profesionáli. Cesc má fantastický prístup či už na tréningu, alebo v zápase a Alvaro prišiel, aby ukázal, že je skutočne odhodlaný vydať zo seba všetko a pomôcť nám v bojoch o titul.

Mimo ihriska, Cesc je je rodinne založený človek a Alvaro je veľmi tichý a skromný.

Páči sa ti ich hudba?

Áno, všetci traja máme radi ten istý štýl, predovšetkým latino hudbu a radi si ju púšťam v šatni.

Poďme sa baviť o oblečení...

Cesc a Alvaro sú veľmi dôslední vo výbere oblečenia.

Stretávate sa spolu aj mimo klubu?

Áno, často spolu hovorievame a stretávame sa spolu. Bývame pomerne blízko seba v centre Londýna, takže často chodievame spolu na večeru, čo je pekné.