Chlapci odvedľa: Marcos Alonso

Po relatívne dlhšej dobe je tu ďalší článok zo série "chlapcov odvedľa" a dnes nám o svojich susedoch v Cobhame porozpráva Marcos Alonso - jeho spolusediaci sú N'Golo Kante a Cesar Azpilicueta.

Takže Marcos, kto je obvykle prvý na ranných tréningoch v Cobhame?

Myslím si, že Azpi, pretože býva bližšie, takže to je pre neho jednoduchšie.

Sú tvoji susedia poriadkumilovní alebo skôr bordelári?

Obaja sú vcelku poriadkumilovní, ale Azpilicueta má v láske odkladať si veci na moju stranu. Nesťažujem si, posúvam to späť na jeho stranu. Všetci sme priatelia.

Prezraď nám o nich niečo, čo možno nevieme...

Asi si viete predstaviť, že Azpi chodieva každý deň pred tréningom do posilovne, je to skvelý profesionál a veľmi sa mu to páči. N'Golo je vždy ticho, no stále sa smeje na vtipoch ostatných a baví sa s nami.

Natáča si niekto z nich tajne na sociálne siete?

Nie. Sú iní ľudia, ktorí to milujú, ale nemyslím si, že títo dvaja žijú sociálnymi sieťami.

Kto trávi najviac času pred zrkadlom alebo dbá na svoj vzhľad?

Ja! Nikto z nich dvoch nemá veľmi zmysel pre módu, takže to musím byť ja.

Obľúbená téma konverzácie?

Čo sa týka ich dvoch, tak sa bavia o FIFE, pretože ju radi hrávajú, ale ja nie, takže s Azpim sa bavím o španielskych tímoch a prevažne o futbale, on sa ma zase zvykne pýtať na moju priateľku, keďže mám novú a preto sa zaujíma. N'Golo sa snaží rozprávať po španielsky aj sa zase snažím hovoriť po francúzsky, takže sa učíme jeden od druhého.

Čo je na tvojich susedoch najlepšie?

Fakt, že si obaja udržujú poriadok. N'Golo je veľmi príjemný chlapík a je vždy dobré mať ho pri sebe, Azpi je jeden z kapitánov, takže s jeho prítomnosťou je to rovnako pozitívne. Vždy sa pýta nejaké otázky, je hlboko začlenený v tíme, takže je dobré mať oboch pri sebe.

A jedna vec, ktorú by si zmenil?

Aby N'Golo hovoril o trochu viac, pretože je veľmi tichý a Azpi by mohol rozprávať menej o FIFE. Rozpráva o tom príliš veľa! Je do toho blázon.

Veľký dojem na mňa urobilo...

Keď som počul N'Gola hovoriť po španielsky, na škole sa ju učil a preto tak dokáže rozprávať. Pri Cesarovi je to jeho profesionalita, to na mňa u neho robí najväčší dojem.

Páči sa ti ich hudba?

Oni takmer nepočúvajú hudbu, skôr iní ľudia. Z nás troch som to ja, čo púšťa hudbu. Odporučím vám tu niečo - je to ako hudba flamengo - Nolasco.

Poďme sa rozprávať o obliekaní...

Ich štýl je strašný! Obaja ho majú strašný. Mám pocit, že sa ráno obliekajú za vypnutého svetla.

Stretávate sa aj mimo klubu?

Ani nie. S N'Golom som sa zvykol stretávať, keďže sme do Chelsea prišli v rovnakom čase a boli sme v rovnakom hoteli. S Azpim sa sem-tam stretnem, keď španielski hráči idú spolu na večeru, oslavu alebo niečo podobné, ale obaja sú rodinne založení a nebývame blízko pri sebe.