Rudiger dúfa v návrat na víťazné koľaje

Toni Rudiger je toho názoru, že hráči Chelsea musia zabudnúť na našu včerajšiu prehru s Manchestrom City a po reprezentačnej pauze sa opäť vrátiť k víťazstvám.

Kevin De Bruyne bol jediný strelec včerajšieho duelu a tím Antonia Conteho utrpel prvú porážku od úvodného zápasu ročníka proti Burnley.

Rudiger a Andreas Christensen boli novými tvárami v zostave v porovnaní s predošlým duelom a práve prvý menovaný bude reagovať na včerajší výkon.

"Od začiatku sme vedeli, že to bude ťažký zápas a chceli sme zo seba vydať všetko, ale nie všetko sa vyvíjalo tak dobre, ako proti Atleticu," povedal obranca. "Nesmieme však skláňať hlavy, vrátime sa z reprezentačnej prestávky a začneme odznovu."

"Proti Man City to nebýva ľahké, obzvlášť v krídelných priestoroch, pretože majú kvalitných hráčov. Aj na našej strane je kvalita, ale oni mali jednu strelu, ktorá bola rozdielová."

"Samozrejme, že sme všetci sklamaní. Mali sme dobrý mesiac až do tohto zápasu. Bolo to ťažké - takisto ako všetky zápasy v tejto lige."

Po reprezentačnej pauze sa Blues predstavia v malom londýnskom derby proti Crystal Palace, ktorý od začiatku ligy nielenže nebodoval, ale ani nestrelil gól.

"V prvom rade dúfam, že všetci ostanú zdraví, to je najpodstatnejšie, potom si musíme urovnať naše myšlienky a vrátiť sa na víťaznú šnúru," povedal jasne Nemec.

"Musíme vyhrať proti Crystal Palace, nebude to ľahký zápas, ale je to jediný spôsob, ktorým sa vrátite späť do zabehnutých koľají."