Diego Costa sa nehlási k príprave s Chelsea

Pomohol tímu k zisku titulu, ale stal sa nežiaducim. Diego Costa nebude v budúcej sezóne obliekať dres Chelsea s takmer stopercentnou istotou. Útočník, ktorý je na odchode zo Stamford Bridge sa ani nezapojí do letnej prípravy. Podľa zdrojov Sky Sports sa na tom dohodli obe zainteresované strany. Zatiaľ nie je isté, kde bude Diego Costa v novej sezóne nastupovať.

Počas pondelka Chelsea začala letnú prípravu na novú sezónu, v ktorej bude obhajovať majstrovský titul v Premier League. V kádri chýba Diego Costa, aj keď je stále oficiálne hráčom Blues. Najlepší strelec tímu si hľadá nové angažmán.

Krátko po zisku trofeje pre majstra ligy Diego Costa vyhlásil, že s ním vedenie Chelsea nepočíta. Mal takú informáciu dostať od Antonia Conteho. Všetko nasvedčuje tomu, že je to úplná pravda. Diego Costa chýba na začiatku letnej prípravy.

Veľký záujem o neho má Atlético Madrid. Očakáva sa, že dostane ponuku. Aj Diego Costa je návratu do španielskej metropoly naklonený, lenže je tu jeden problém. Atlético je v treste a nemôže do konca roka zaregistrovať nových hráčov. Diego Costa by tak bol pol roka bez súťažného zápasu.