Majstrovské interview: Azpilicueta a Courtois

Sezóna 2016/2017 ostane ešte dlho v pamätiach hráčov a fanúšikov Chelsea, keďže náš nový manažér Antonio Conte nás doviedol k víťazstvu v Premier League hneď vo svojej prvej sezóne na ostrovoch. Pre lepšie oživenie si tejto skvelej jazdy si oficiálny web Chelsea pre hráčov pripravil sériu otázok, ktorá pokračuje piatou časťou a v nej budú Cesar Azpilicueta a Thibaut Courtois.

Cesar Azpilicueta

Najlepší výkon?

To je ťažká otázka! Pamätám si výkon doma proti Evertonu, bol to jeden z najlepších kvôli gólom a spôsobu, akým sme hrali. Každý hral dobre.

Najlepší gól?

Pedrov proti Tottenhamu (video). Bol to gól, ktorý nám veľmi dopomohol k obratu v tom zápase ešte pred polčasom.

Najťažší súper?

Keď sme hrali vonku proti Arsenalu. V prvom polčase boli lepší ako my a to bol dôvod, prečo viedli 3-0.

Obľúbená spomienka?

Keď rozhodca odpísal koniec zápasu s West Bromom.

Najlepšia atmosféra?

Na Stamford Bridge - počas veľkých zápasov proti Tottenhamu, proti Arsenalu či Man United.

Thibaut Courtois

Možno zápas proti Manchestru United doma v rámci ligy. Bol to veľmi dobrý zápas na vlastnom štadióne v podaní všetkých hráčov a taktiež asi zápas s Evertonom. Povedal by som, že oba kvôli predvedenej hre a taktiež sme strelili veľa gólom proti silným súperom.

Gól Nemanju Matica proti Tottenahmu.

Tottenham. Všetky zápasy s nimi boli ťažké.

Samozrejme, že to je zápas proti West Bromu, keď sme sa stali majstrami.

Povedal by som, že v ligovom zápase doma proti Man United bola v ten deň veľmi dobrá atmosféra.