Reportáž FA Cup 2017/2018: Chelsea 2-1p Norwich

Chelsea postupuje po penaltách do 4. kola FA Cupu. Norwich nebol ďaleko od prekvapenia, avšak jeho elitný útočník nepremenil hneď prvý penaltový pokus. Chelsea vydrela víťazstvo, ale Conte hráčov určite nepochváli, pretože sa na to pozeralo veľmi ťažko.

Čítať ďalej...

Reportáž PL 2017/2018: Chelsea 0-0 Leicester

Chelsea sa v prvom polčase podriadila aktivite Leicesteru. Hostia ale svoju prevahu nevyužili ku streleniu gólu. V druhom polčase hrala Chelsea viac ako dvadsať minút v početnej prevahe, ani to ale domácim nepomohlo, aby zápas rozhodli vo svoj prospech.

Reportáž Carabao Cup 2017/2018: Chelsea 0-0 Arsenal

Semifinálové derby medzi Chelsea a Arsenalom góly neponúklo, napriek tomu boli k videniu zaujímavé a nevšedné situácie. Pre zápas bola využitá technológia VAR, teda videorozhodca. Arbiter Atkinson ju dvakrát využil pri posudzovaní penaltových zákrokov, na jednej ani druhej strane pokutový kop nenariadil.

Reportáž FA Cup 2017/2018: Norwich 0-0 Chelsea

V rámci 3. kola FA Cupu sa na Carrow Road v dueli medzi domácim Norwichom City a Chelsea napokon zrodila bezgólová remíza 0-0, čo znamená, že tieto tímy sa budú musieť o postup do 4. kola pobiť v odvete na Stamford Bridge.

Reportáž PL 2017/2018: Arsenal 2-2 Chelsea

Obe mužstvá sa od úvodu dostávali do veľkých šancí, na prvý gól sa ale čakalo viac ako hodinu hry. Keď už sa Arsenal dostal vďaka Wilsherovi do vedenia, radoval sa z neho len štyri minúty. Chelsea vďaka penalte vyrovnala a v poslednej desaťminútovke skóre otočila. Arsenal sa ale nevzdal a v druhej minúte nadstavenia vyrovnal.

Reportáž PL 2017/2018: Chelsea 5-0 Stoke

Tri body pred koncom roka oslavuje Chelsea, ktorá porazila Stoke City jasne 5-0.

Reportáž PL 2017/2018: Chelsea 2-0 Brighton

Chelsea si poradila s brániacim Brightonom a zvíťazila 2-0.

Conteho reakcia: Everton 0-0 Chelsea

V reakcii na dnešný zápas Antonio Conte povedal, že s výkonom svojich zverencov bol spokojný, avšak chyba nastal v koncovke, keďže brankár Pickford ostal neprekonaný.

Reportáž PL 2017/2018: Everton 0-0 Chelsea

Futbalisti Chelsea síce mali počas celého zápasu nad Evertonom hernú prevahu, gól napriek tomu nestrelili. Toffees tak aj vďaka výbornému výkonu brankára Pickforda udržali bezgólovú remízu a získali bod.

Conteho reakcia: Chelsea 2-1 Bournemouth

Štvrťfinálový zápas Carabao Cupu medzi Chelsea a Bournemouthom priniesol dych berúci záver a infarktové stavy pre fanúšikov Blues, no londýnsky tím sa nakoniec dostal medzi najlepšiu štvorku ligového pohára a v semifinále si zmeria sily s Arsenalom.

Reportáž Carabao Cup 2017/2018: Chelsea 2-1 Bournemouth

Chelsea napokon až v samotnom závere zápasu rozhodla o svojom postupe do semifinále Carabao Cupu, keď sa o rozhodujúci gól do siete Bournemouthu postaral striedajúci Morata.