Reportáž PL 2017/2018: Chelsea 4-2 Watford

Dramatické stretnutie zvládla lepšie domáca Chelsea. Tá odvrátila nepriaznivé skóre 1-2 a po víťaznom góle Azpilicuetu a dvoch góloch striedajúceho Batshuayia si Blues zabezpečili zisk dôležitých troch bodov. Hostí môže trápiť hlavne množstvo nevyužitých príležitostí, keď ešte viedli o jeden gól.

Čítať ďalej...

Reportáž LM 2017/2018: Chelsea 3-3 AS Rím

Po veľkej gólovej prestrelke sa nakoniec na Stamford Bridge medzi domácou Chelsea a AS Rím zrodila remíza 3-3.

Reportáž PL 2017/2018: Crystal Palace 2-1 Chelsea

Crystal Palace si schovalo prvé víťazstvo až do dnešného ôsmeho kola, kedy prekvapivo dokázalo poraziť Chelsea 2-1. Hostia síce mali v druhom polčase výraznú územnú prevahu, organizovaná hra domácich ale viedla k vytúženému úspechu.

Conteho reakcia: Chelsea 0-1 Man City

Antonio Conte po zápase vyjadril svoju spokojnosť so snahami svojho tímu, ktorý na Stamford Bridge podľahol Manchestru City 1-0.

Reportáž PL 2017/2018: Chelsea 0-1 Man City

Manchester City bol na ihrisku Chelsea aktívnejší a k výhre stačil tímu Pepa Guardiolu jediný gól.

Reportáž LM 2017/2018: Atlético Madrid 1-2 Chelsea

Chelsea nakoniec dokázala otočiť nepriaznivý výsledok z prvého polčasu a po góle z nadstaveného času berie všetky tri body. Treba podotknúť, že víťazstvo je zaslúžené, Blues totiž mali celý zápas prevahu.

Reportáž PL 2017/2018: Stoke 0-4 Chelsea

Chelsea vstúpila do zápasu so Stoke tou správnou nohou a už v druhej minúte sa ujala vďaka Moratovi vedenia. Španielsky útočník v priebehu druhého polčasu pridal ďalšie dva góly, a napriek tomu, že sa Stoke nevzdával, Chelsea vyhrala vysoko 0-4.

Reportáž Carabao Cup 2017/2018: Chelsea 5-1 Nottingham

Chelsea s prehľadom prevalcovala druholigový Nottingham Forest a po výhre 5-1 postupuje do štvrtého kola anglického ligového pohára.

Conteho reakcia: Chelsea 0-0 Arsenal

Antonio Conte si do štatistík zapísal minimálne jednu novú skúsenosť, keďže na pozápasovej tlačovej konferencii na Stamford Bridge reagoval na vôbec prvú remízu jeho tímu na domácom štadióne. Conteho postrehy na výkon jeho zverencov vôbec neboli negatívne, čo sa týka výkonu rozhodcu a situácie okolo Davida Luiza, tak taliansky manažér je toho názoru, že vylúčeniu Brazílčana sa mohlo predísť skorším rozhodnutím zo strany arbitra...

Reportáž PL 2017/2018: Chelsea 0-0 Arsenal

Dá sa povedať, že prvý polčas patril skôr Arsenalu, zatiaľ čo ten druhý Chelsea. Zároveň sa dá doplniť, že v oboch polčasoch bojovnosť predčila futbalovosť oboch mužstiev. Aj preto skončilo derby medzi Chelsea a Arsenalom bez gólov.

Reportáž LM 2017/2018: Chelsea 6-0 Qarabag

Chelsea bez problémov zvládla domáci zápas Ligy majstrov proti azerbajdžanskému Qarabagu a napokon zvíťazila vysoko 6-0.