Kontakt

Stránka chelseafc.sk je prvou slovenskou stránkou o futbalovom klube Chelsea FC. Vznikla 15. februára 2008 a je jedinou na Slovensku a v Česku, ktorá funguje priamo z Londýna. Okrem podrobných informácií o Chelsea, ponúka lístky na zápasy Chelsea a ako prvá medzi slovenskými a českými Chelsea portálmi spustila vlastnú tipovačku. Web rastie a návštevnosť neustále prekonáva vlastné rekordy.

Chelseafc.sk tím

Richie - majiteľ (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.)

Miko - majiteľ (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.)

weiss.cfc - šéfredaktor

Jaroslav - redaktor

Korzo - programátor

Peter Niño Rosa - Facebook + grafika

Reklama

Chcete zviditeľniť Vašu spoločnosť slovenským a českým čitateľom? Na chelseafc.sk ponúkame množstvo spôsobov ako na to:

- zaujímavé pozície pre Váš banner na hlavnej stránke, resp. podstránkach,
- vydanie PR článku,
- prezentácia Vašich produktov v našich pravidelných mesačných súťažiach, v tipovačke alebo pri predaji lístkov.

V prípade záujmu alebo podrobnejších informácií nás prosím kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., tešíme na vzájomnú spoluprácu.

Vstupenky na Chelsea

Ako jediný slovenský a český Chelsea web ponúkame vstupenky na Chelsea. Ceny začínajú už od 85 libier/ks. Naša redakcia má viac než dvojročné skúsenosti, desiatky spokojných zákazníkov a lístky na futbal sú našou neoddeliteľnou súčasťou.

Tipovačka

Ako prvý slovenská a česká stránka o Chelsea sme spustili vlastnú tipovačku. Stovky návštevníkov hrajú každý víkend o zaujímavé ceny, medzi ktorými sú vstupenky na Chelsea, dres Chelsea a klubové predmety.

Kde nás nájdete

Chelseafc.sk sa výrazne orientuje na sociálne siete, kde vidí budúcnosť komunikácie s fanúšikmi. Nájsť nás môžete na týchto kanáloch:

- facebook
- youtube
- twitter